Eskrimde bronz madalya

Genç Milli Kılıç Takımı, Macaristan'da düzenlenen Dünya Kupası'nda üçüncü oldu. Turnuvayı Macaristan birinci, İtalya ikinci sırada tamamladı. 

Bolt'un jübilesine yoğun ilgi

Jamaikalı rekortmen atlet Bolt'un son kez piste çıkacağı 2017 Dünya Atletizm Şampiyonası'nın biletlerine bir milyonun üzerinde sporsever ilgi gösterdi

Ata sporu 'gökbörü' Antalya'da yaşatılıyor

Türklerin en eski savaş oyunlarından "gökbörü", Antalya'da kurulan kulüp tarafından tanıtılarak yaygınlaştırılmaya çalışılıyor. Sporun halen 6 ülkede oynadığına dikkat çekildi 

Minikler golfte madalyaya doymuyor

Erzurum'da, ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocuklardan oluşan ve golf sahaları olmadığı için futbol sahaları ve boş alanlarda antrenman yapan 7 golfçü çocuk, bu yılki müsabakalarda 12 madalya kazanma başarısı gösterdi. 

Sivas Yıldız Dağı'nda kayak keyfi

Sivas Valiliği tarafından Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi'nde kayaklı koşu ve snowboard yarışları ile Alp ve Kuzey Disiplini yarışları düzenlendi. 

Derya Can’dan yeni bir dalış rekoru

Antalya’nın Kaş ilçesinde düzenlenen Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası'nda Derya Can sabit ağırlık monopalet dalında 77 metreye dalarak Türkiye şampiyonu oldu. 

‘Bütün rekorları kırmak istiyorum’

2016 Rio Olimpiyatları’nda Türkiye’ye tek altın madalyayı kazandıran milli güreşçi Taha Akgül, ağır sıklette rekorlar kırarak kariyerini tamamlamak istiyor.